EXPEDICE ROUTE 66 5000 MIL LEGENDAMI USA

Akce NOVINKA

Obrazová kniha s vyčerpávajícími informacemi o legendární ROUTE 66, obsahuje mnoho informací ze samotné cestya  spoustu tajuplných a fenomenálních zajímavostí vztahujících se k této první silnici spojující východ se západem USA

436 stran zajímavého čtení v jedné knize

Doporučená cena 999,- zde na www.easyriders za cenu 899,- Kč

autor Vít Moudrý

  • Cena vč. DPH:899 Kč
  • Cena bez DPH:817 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

EXPEDICE ROUTE 66 5000 MIL LEGENDAMI USA

Kniha Expedice Route 66 – 5000 mil legendami USA

Tato kniha není jenom o jednom naplněném snu projet autentickou trasu legendární Route 66. První silnici v USA, spojující východ se západem. V knize se prolíná celá řada dalších atraktivních témat.

To hlavní se pochopitelně podrobně dotýká historie a současnosti Route 66. Jejího vzniku, života, zániku a tak krásného restartu na konci minulého století. Průběh Expedice je potom o současnosti Historic Route 66, jak je nyní nazývána. O nostalgickém retro-návratu návštěvníka silnice z kosmického věku do let třicátých a do věku dětí květin, let šedesátých.

Kdo dnes ví něco o fenoménu pin-up, postavách Muffler Manů nebo o tajuplném Llanu Estacadu? Či o kdysi proslulém městečku Galena v Kansasu, kde má každá druhá rodina české kořeny? Nebo co spojovalo s legendární Route 66 nejslavnějšího amerického gangstera Al Capona? Z čeho si indiáni dělali čaj, z čeho pletli lana, jak žili a jak žijí dnes? O tom všem a nekonečné řadě dalších zajímavostí kolem Hlavní ulice Ameriky je právě tato kniha. 

Dokonalým bonusem jsou fotografie a texty k dalším americkým legendám. Čtenář s autorem postupně navštíví kupříkladu Canyon de Chelly, Monument Valley, Grand Canyon, Horseshoe Bend, Death Valley, Yosemite NP, Mono Lake a řadu dalších legendárních míst. Také město kalifornské zlaté horečky, dnes město duchů Bodie nebo hlavní město hazardu Las Vegas. Cesta Expedice vedla i místy, kudy kráčela slavná historie Go Wild West, osídlování Divokého Západu.

Způsob zpracování knížky Expedice Route 66 – 5000 mil legendami USA je přitom unikátní. Odvíjí se totiž formou 1 600 mnohdy jedinečných fotografií, doplněných podrobnými texty. Kořením knížky je 38 atraktivních příběhů, které Expedice napsala, spolu s bohatě pojatou historií a faktografií průjezdných míst.

Aby toho nebylo málo, knížka svou konstrukcí umožňuje autora následovat v jeho stopách. Může být skvělým návodem pro všechny, kteří by chtěli podobné dobrodružství prožít na vlastní kůži.

Co ještě chtít od jedné jediné knížky více…

 

 

Představení knížky autorem najdete na:

https://www.youtube.com/watch?v=yj9V65efiAo&feature=youtu.be

Doporučujeme video:
DARUJTE PŘEDPLATNÉ

Předplatné Easyriders

OBJEDNEJTE ROČNÍ DÁRKOVÉ PŘEDPLATNÉ ČASOPISU ZDE A DOSTANETE TRIKO EASYRIDERS ÚPLNĚ ZDARMA!Předplatné Easyriders

 

NOVÁ DÁMSKÁ TRIKA EASYRIDERS

FACEBOOK EASYRIDERS

Přidejte se k nám na
Facebooku Easyriders

NEPŘEHLÉDNĚTE

 

TRIKA S DLOUHÝM RUKÁVEM

Dámské moto triko Easyriders

 

DÁMSKÉ MIKINY

 

REGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK